אם הגעתם לאתר שלי קרוב לודאי שאתם מחפשים עזרה….

על כן, מומלץ להסתייע בעורך דין מנוסה, הבקיא בחוק ובפסיקה, וזמין לכם באופן אישי…

עורך דין בירושלים, עורך דין לענייני משפחה בירושלים, עורך דין מקרקעין ירושלים

אודות

עו"ד אברהם זאדה הרפז הינו עו"ד בירושלים וכן נוטריון, בוגר במשפטים LL.B, עוסק בכתיבת מאמרים ובייצוג משפטי בבתי המשפט וכן בייעוץ משפטי. בעל ניסיון רב כעורך דין. כמשרד עורך דין בירושלים קטן ואינטימי, השירות המשפטי המוענק מאופיין במתן דגש על מתן שירותים משפטיים בסטנדרט מקצועי גבוה, ביחס אישי ואדיב, בטיפול יסודי, בנאמנות ובטיפול מקצועי מהיר ומסור לכל לקוח ולקוח, כאשר הדגש הוא על שיקול דעת מעמיק בטרם הטיפול בכל מקרה על נסיבותיו והתאמת אופן הטיפול לאותו מקרה וללקוח. ניהול נכון וחכם בעניינו של הלקוח, מגביר את הסיכוי כי הלקוח יקבל את השירות המשפטי על הצד הטוב ביותר ולפיכך משרד קטן ואינטימי הינו בעל יכולת הענקת יחס אישי, תשומת לב מרבית, נאמנות, טיפול מקצועי ומסור וכן התעמקות ברזי החוק והפסיקה אשר הם שיעניקו יתרון נוסף ללקוח. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד לשם קבלת ייעוץ משפטי או מידע נוסף. לתיאום פגישה עם עורך הדין ניתן להתקשר ישירות לטלפון נייד 054-3001999.
ניתן אף לשלוח דואר אלקטרוני לכתובת: harpaz-law@012.net.il

המלצות לקוחות

עורך דין מאוד מקצועי ויסודי ערך לי הסכם.
ממליץ מאוד
עורך דין בירושלים
אודי
פלד
ערך לי מספר חוזי נדל"ן. מאוד מקצועי וקפדן. גילה בקיאות רבה ועלה על בעיות שלא היה ניתן לעלות עליהן. יסודי מאד, אחראי. הרגשתי שאני בידיים טובות ובטוחות. יחסי אנוש מעולים עם עורך דין של הצד השני. ממליצה בחום!
עורך דין בירושלים מומלץ
אורלי רחל
נסים
פניתי בעניין חוזי. קיבלתי יחס מהיר, קשוב ומקצועי, יחסי אנוש מעולים. הרגיע אותי וטיפל במסירות ומקצועיות. תודה ענקית.
רקח
אסתר
רקח
ערך לי מספר חוזי נדל"ן. לאחרונה רכשתי דירה מ"אפריקה ישראל". גם הם לא ידעו שהם מנסים למכור לי דירה שאינה מתאימה למספר הדירה בתשריט בטאבו. עלה על זה וחסך לי הרבה עגמת נפש ונזקים כספיים. עורך דין מקצועי, כל פעם מפתיע אותי מחדש ביסודיות ובקפדנות שלו. אדיב. ממליצה בחום!
לינה
וולפנזון
2020-03-23_10-11-34_594751.jpg

יש לכם שאלה? מעוניינים בייעוץ ללא התחייבות?
מעוניינים בהצעת מחיר לטיפול בתיק?
שלחו הודעה ואחזור אליכם בהקדם.

לנייד לדף הבית

יש לכם שאלה? מעוניינים בייעוץ ללא התחייבות?
מעוניינים בהצעת מחיר לטיפול בתיק?
שלחו הודעה ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן